Par mums

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Akords- 3” ir dibināta 1994.gadā. Uzņēmums jau no tā pirmsākumiem ir nodarbojies ar ūdensvadu un kanalizācijas remontdarbiem, apkures katlu izgatavošanu un uzstādīšanu, kā arī veicis citus santehniskos darbus.

2006.gadā uzņēmums „Akords- 3” savu pamatdarbību pilnībā pārprofilēja uz metālapstrādi, turpmākai darbībai iegādājoties profesionālos metināšanas pusautomātus, metāla tīrīšanas aparātu, bez gaisa krāsošanas aparātu, lokamo aparātu un lielo geoletinu.

Kopš 2006.gada uzņēmums „Akords- 3” sāka ražot metāla konstrukcijas un to sastāvdaļas ražošanas un būvniecības objektiem, tai skaitā arī konteinerus (skaidām, šķeldai, metāllūžņiem, būvgružiem un sadzīves atkritumiem), platformas tehnikas pārvadāšanai, metāla durvis, balkonu un kāpņu margas, metāla sētas, pirts krāsnis u.c.

Uzņēmuma „Akords- 3” svarīgākais princips ir individuāla pieeja katram klientam, projektam, tā veicinot abpusēji izdevīgu un kvalitatīvu sadarbību.

Metālapstrādes un ražošanas cenas atkarīgas no konkrēta pasūtījuma apjoma, materiālu sortimenta un darbu sarežģītības pakāpes. Katrs projekts tiek izskatīts individuāli.

Foto